Mart 2016 / Klass Magazin / Hollywood Yıldızlarının Ameliyatsız Zayıflama Sırrı

Hollywood Yıldızlarının Ameliyatsız Zayıflama Sırrı Cosmed ile Türkiye’de
unspecified
Süper modellerin ve Hollywood yıldızlarının ameliyatsız kalıcı ve bölgesel zayıflama sırrı Coolsculpting Fulya’daki Cosmed Clinic By Dr. Çerkeş te düzenlenen davetle tanıtıldı. Cosmedin kurucusu ve Başkanı Prof Dr Nazım Çerkeş ile Medikal Estetik Bölüm Başkanı Müge Çerkeş in ev sahipliğinde düzenlenen davete sosyal yaşam dünyasından çok sayıda güzellik tutkunu isim katıldı
Davette Prof. Dr. Nazım Çerkeş ile Dr. Müge Çerkeş ameliyatsız bölgesel incelme teknolojisi olan Coolsculpting’i tüm detaylarıyla anlattılar.
Aralarında gazeteci yazar köşe yazarı Ruhat Mengi ile Beslenme Uzmanı Diyestisyen Dilara Koçak’ın da bulunduğu davetliler Coolsculpting uygulamasının kişiye sunduğu avantajları ilgiyle dinlediler. Coolsculpting’ in kalıcı sonuç veren tek ameliyatsız incelme teknolojisi olduğunu belirten Prof. Dr. Nazım Çerkeş ”Coolsculpting, kontrollü şekilde yağ hücrelerini hedef alıp ısılarını düşürerek kristalize olmalarını sağlıyor. Kristalize olan yağ hücreleri kendiliğinden vücuttan atılıyor.” diyor.

Comments are closed.