Selülit Tedavisi Sıkılaşma Bölgesel Zayıflama Ultrashape V3

UltraShape

marka-ultrashape

BÖLGESEL ZAYIFLAMA, SIKILAŞMA, LIPOSUCTION SONRASI SIKILAŞMA UYGULAMALARI

resim-ultrashape

 

Diet veya egzersiz ile giderilemeyen bölgesel yağlanma alanları için

AMELİYATSIZ, KESİ YAPILMADAN, İĞNE VEYA ANESTEZİ GEREKTİRMEYEN YÖNTEM

 

Ultrashape, odaklı ses dalgasını derialtı yağ dokusuna yönlendirir, mekanik etkiyle yağ hücrelerini kademeli şekilde kırar. Bu süreç, sadece yağ hücre zarlarını tahrip eder, kan damarı, sinir ve kas dokusuna zarar vermez. Yağ hücrelerinden çıkan moleküller, hücrelerarası dokudan emilerek karaciğere gider. Tıpkı yiyeceklerden alınan yağ gibi metabolize edilir. Yapılan klinik çalışmalarda, karaciğer testlerinde bir bozulma ve karaciğerde yağlanma gözlenmemiştir. İşlemin yapılabilmesi için ortalama 1.5 cm. yağ kalınlığı gerekmektedir. İşlem sonrasında hafif egzersiz ve diyet önerilmektedir.

 

BAŞARISI KATINTALNIMŞ TEKNOLOJİ

UltraShape Contour Odaklı Ultrasound teknolojsi kullanılarak, 60’a yakın ülkede yüzbinlerce hasta tedavi edildi. Tedavi uygulanan hastalarda 3 seans sonrası ortalama 4 cm. çevresel incelme görüldü. UltraShape prosedürünün güvenlik ve etkinliği 550’nin üzerinde hasta sayısı ile klinik çalışma ve araştırmalarla desteklenmiştir. Odaklı Ultrasound ve Radyofrekans (RF) teknolojisi güvenli ve etkili bir yöntem olarak on yıllar boyunca kullanılmıştır.

 

KISA SÜREN SEANS

UltraShape tedavisinin uygulama süresi yaklaşık 1-1,5 saattir. .

Ultrashape Odaklı Ultrasound teknolojisi ile uygulama sonrası ciltte kızarma-morarma, şişme veya tedavi sonrası rahatsızlık görülmez. Tedavi sonrası iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmadan, günlük yaşama devam edilebilir. UltraShape tedavisi sonrası herhangi bir bakım prosedürüne ihtiyaç yoktur. Sounçlar uzun sürelidir ve yağ hücreleri kalıcı olalarak yok edilir.

 

TEDAVİ ALANLARI

UltraShape prosedürü kalça, karın bölgelerinde kullanılmaktadır. Yumuşak yağların daha yoğun bulunduğu karın bölgesinde daha hızlı sonuç alınmaktadır.

UltraShape Odaklı ultrasound ve Radiofrekans (RF) uygulamaları ile vücut şekillendirme işlemlerinde 2 haftadadan daha az bir süre içerisinde kanıtlanmış ve etkili tedavinin sonucunu görülecektir.

İdeal vücut şekillendirmesi için yağ dokusunun eşit inceltilmesi çok önemlidir. Ultrashape, kullandığı gerçek zamanlı takip sistemi ile yağ dokusunu eşit olarak inceltir. İşlemin etkinliği iki hafta sonra görünür hale gelir. Bazı kişilerde daha erken düzelme görülebilmektedir.

 

ULTRASHAPE HERKESE UYGULANIR MI?

Ciddi karaciğer ve böbrek hastalarına, gebelere ve hormon bozukluğu olanlara Ultrashape uygulanmaz.

 

TEDAVİ SONRASI YAPILMASI GEREKENLER

Ultrashape tedavisinden sonra az ve sık beslenmek metabolizmanın hızlanmasını ve daha çabuk yağ yakımını sağlar. Bol su ve bitki çayı tüketilmelidir. Egzersiz yapılmalıdır.

 

estetik@cosmed-clinic.com

resim-ultrashape-2

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.