Fraksiyonel Karbondioksit Lazer ve Mikroiğne kombineli Fraksiyonel RF Teknolojisi Birarada

Karbondioksit Fraksiyonel Lazer teknik özellikleri sayesinde ciltte ErbiyumYag lazerlere göre daha derin tabakaya inerek cilt dokusundadaha genç bir görünüme kavuşmanız için daha iyileştirici etki sağlar.

Dokudaki suya tutunarak uygulama yapılan alandaki dokuyu buharlaştırarak etkilenme derinliği kontrol edilebilmektedir. CO2 lazer dokudaki suya dahaz az tutunarak cildin daha derinine indiğinden dolayı önemli avantaj sağlar. Diğer bir avantajı doku klasik lazerlerdeki gibi tamamıyla tahrip olmadığından aşırı doku reaksiyonu yaşanmasını önler. Ağrı neredeyse yok gibidir. Enfeksiyon ihtimali düşüktür İşlem sonrası iyileşme süreci yani gündelik yaşama adaptasyon süreci azdır. İz tedavilerinde cilt çatlaklarında ve cilt rejuvenasyonunda bilinen en yeni teknolojilerdendir.

Yüz ve vücut uygulamalarında fraksiyonel karbondioksit lazer ve mikroiğneli fraksiyonel RF teknolojisi opsiyonuyla birlikte kullanılabilen metod oldukça etkili Fraksiyonel stimulasyon etkisi ile volumetrik ısınma etkisi yaratan teknoloji mükemmel sonuçlar yaratır.

wrinkle-free-face2

Çoklu Uygulama Birleşimli Terapi

Mikroiğneli fraksiyonel RF ve fraksiyonel CO2 lazer kombine uygulaması her cilt tipine uygundur. Medikal ve kozmetik uygulamalarda geniş alanlarda tedavisi için uygulanabilir. Derin stimulasyon etkisi etkiyi artırır yan etkileri azaltır.

Maksimum Etki

Iki enerjinin birleşimi cilt yüzeyine zarar vermeden hedef alınan bölgeye maksimum fayda sağlar. Cildin 0,2 mm.’den 1,3 mm’ye kadar inmesi sağlayan opsiyonel aplikatör başlığına sahip teknoloji, yüzeyel lezyonların yok edilmesini sağlar.

Yüz bölgesinde; cilt tonu eşitleme, ciltte oluşan porların azalması, ciltte oluşan kırışıkların azalmasında, cilt germe ve sıkılaştırmada, skarların yok olmasında, ful cilt yenileme, cilt beyazlatma

Vücut bölgesinde; skarların yok olması, vücut çatlakları yok etme, keratoz pilaris, hiperhidroz tedavisi, vajinal sıkışaltırma ve yenileme vajinal rahatlama sendromu tedavisi, vajinal laksite rahatsızlığı konularında bu kombine tedaviyi uygulayarak başarıya ulaşmak mümkündür.

 

 

 

Comments are closed.