Estetik Cerrahi Öncesi Sonrası Fotoğraflar | Fotoğraf Üzerindendirme | Ameliyat Fiyatlarını Belirleyen Faktörler | İstanbul Dışından Başvuranlar İçin Planlama

Estetik Cerrahi Öncesi Sonrası Resimleri

 

 

E-mail adresinizi aşağıdaki adrese gönderirseniz, ameliyatları ile ilgili öncesi sonrası resimlerin bulunduğu link aynı gün adresinize gönderilecektir.

cosmed@cosmed-clinic.com

 

BURUN ESTETİĞİ,

ENDOSKOPİK YÜZ GERME,

MEME GÖĞÜS BÜYÜTME,

MEME GÖĞÜS KÜÇÜLTME,

MEME GÖĞÜS DİKLEŞTİRME,

LIPOSUCTION,

KARIN GERME

 

 

Estetik Cerrahi Merkezlerinin 12.05.2003 tarih ve 25106 sayılı "Güzellik ve Estetik Amaçlı Sağlık Kuruluşları Hakkında Yönetmeliğinin" 34. ve 24. maddeleri gereğince reklam, ilan ve web sayfası içeriklerine bazı kısıtlamalar getirilmiştir.

Buna istinaden hastaların ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarının, web sayfasında yayınlanması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle "Ameliyat Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları" linkimizi kaldırmış bulunuyoruz.

 

Ancak dilerseniz aşağıdaki adres ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir; e-mail adreslerimize ilgilendiğiniz konu başlığını belirterek mesaj gönderebilirsiniz. Bu doğrultuda operasyonlarla ilgili bilgiler ve ameliyat öncesi sonrası fotoğrafları en kısa süre içinde e-mail adresinize gönderilecektir.

 

E-mail adresinizi aşağıdaki adrese gönderirseniz, ameliyat öncesi sonrası resimlerin bulunduğu link adresinize gönderilecektir.

cosmed@cosmed-clinic.com

Cosmed Estetik Plastik Cerrahi Merkezi | Doç. Dr. Nazım ÇERKEŞ

Yeni Sülün Sokak No:17 3. Levent İstanbul | 0 212 283 9181 - 0 212 283 3898

Email cosmed@cosmed-clinic.com

 

Kroki

Site Haritası | Ana Sayfa