Yeni Uygulamalar İle Yeni Yılda Kendinizi Yenileyin

                                                                                Ameliyatsız Bölgesel İncelme

Diyet ve spora rağmen bölgesel inatçı yağlara sahipseniz Harvard Medical School tarafindan geliştiren soğuk tekniği ile %20 ile %40 incelme sağlamanız mümkün. FDA (Amerika Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı sistemlerden biri olan CoolSculpting güvenilirliği ve etkisi açısından oldukça başarılı bir teknoloji. CoolSculpting kontrollü bir şekilde bu yağ hücrelerini hedef alırak yağ hücrelerini kristalize eder. Kristalize olan yag hücreleri zamanla nekroza uğramadan ölür ve doğal sürecinde vücuttan atılır.Diyet ve spora rağmen bölgesel inatçı yağlara sahipseniz Harvard Medical School tarafindan geliştiren soğuk tekniği ile %20 ile %40 incelme sağlamanız mümkün. FDA (Amerika Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı sistemlerden biri olan CoolSculpting güvenilirliği ve etkisi açısından oldukça başarılı bir teknoloji. CoolSculpting kontrollü bir şekilde bu yağ hücrelerini hedef alırak yağ hücrelerini kristalize eder. Kristalize olan yag hücreleri zamanla nekroza uğramadan ölür ve doğal sürecinde vücuttan atılır.

Gençleşmenin Sırrı ; DERMASTAMP

dermastamp

Dermastamp teknolojisi ile ciltte açılan mikrokanallara bitkisel kök hücre ürünlerinin enjekte edilmesi sağlanır. İnce çizgiler, güneş hasarından kaynaklı cilt lekeleri, akne izleri, cilt sarkmaları ve saç dökülmesinde uygulanan Dermastamp, cihazı üzerinde bulunan 6 çelik iğnecikten ve cildin ihtiyacı olan anti aging ürünü depolamaya tarayan bir haznecikten oluşur.

 

Cildiniz 2016'da Işıldasın!

anti-aging

Cildin en üst katmanının yenilenmesini sağlarak cildinizin daha pürüzsüz ve aynı tonlarda bir renk yapısına sahip olabilmeniz için 2016 kışına hazırlanın. Cildinizdeki çizgi ve kırışıklıkların görünümü hafiflemesini sağlayan cilt bakımında etkin dermatolojik ürünlere sahip Lotis Farma'nın sunduğu Exuviance Peeling ürünleri ile daha genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sağlıklı Beslenme Programı

sağlıklı-yaşam

Sağlıklı yaşam için yediklerimizi doğru enerjiye aktararak tüketmemiz önemli. Yaşam biçiminiz göz önünde bulundurularak size özel uygulanacak program eşliğinde açlık hissetmeden kilonuzu kontrol altına alabilir; Yaşam stilinize uygun sağlıklı beslenme programı sayesinde 2016 yılını daha zinde karşılayabilirsiniz.

Yıllara Meydan Okuyan Doğallık     

botoks-1

Nörolojik hastalıklar, Serebral Palsi, göz tikleri, şaşılık, terleme, kaş ve göz çevresindeki kırışıklıklar kaz ayağı çizgileri, üst dudak ve boyun çizgilerini gidermek için kullanılan özünü Clostridium botulinum bakterisinin oluşturduğu Botulinum toxin yani Botoks uygulamasında kişinin doğal görünümüne özen göstererek yapılması en önemli unsurlardan biridir. Her insanın beklentisi farklı olduğundan hastanın isteği üzerine doktorun profesyonel bakış açısı birleştirilerek uygulama gerçekleştirilmelidir. Kozmetik estetikte 2002'den bu yana daha yoğunlukla kullanılan botoks uygulaması kişinin daha genç ve taze görünümde bir cilde kavuşması sağlanmaktadır.

 

     Daha Genç Görünmenin Formülü

dolgu


Hyolüronik asit vücutta bulunan bir maddedir. Ancak 30 ve ileri yaşlarda azalmaya başlar. Kozmetik estetik dolgu prosedürlerinde diğer maddeler ile birlikte vücutta ihtiyaç hissedilen bölgeye enjekte edildiğinde daha genç bir görünüme sahip olma imkanı sağlar. Dolgunun doğal görünmesi içeriğinde kullanılan maddeler ile ilgilidir. İdeal dolgu maddesi, sentetik ya da yarı sentetik maddeler içermemelidir. Vücuttan zaman içerisinde tamamiyle ortadan kalkmayan her bir maddeyi içeren dolgular, zaman içinde gelişebilecek yabancı cisim reaksiyonuna bağlı komplikasyona neden olabilir. Bu nedenle ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz dolgu alanlarıyla ilgili konusunda uzman bir doktor ile görüşmeniz oldukça önem arz eder. 

Comments are closed.