Ağrısız Tamponsuz Doğal Burun Estetiği, Revzyon Burun Ameliyatları, Erkeklerde Burun Estetiği Ameliyatları, Septum Deviasyonu Ameliyatları

Endoskopik kaş kaldırma, alın germe, orta yüz gençleştirme, yüz ve boyun germe, yüz implantları (çene ucu ve elmacık kemiği implantları)

Göğüs Meme Estetiği Büyütme / Dikleştirme / Küçültme Ameliyatları

Karın Germe, Liposuction yöntemi ile yağ alma, Baldır İmplantları, Gluteal İmplantlar (Popo implantları)

Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ.

Burun Estetiği konusunda konferanslar vermek ve eğitim amaçlı ameliyatlar gerçekleştirmek üzere her yıl 20 kadar uluslararası plastik cerrahi kongresine davet edilmektedir.

Estetik Cerrahi Uzmanı

Amerikalı Plastik Cerrahlar Dr. ÇERKEŞ'in ismiyle üretilmiş burun estetiği ameliyat aletlerini kullanıyor

 

Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ'in tasarımını yaptığı ve bir Amerikan firması tarafından üreliten burun estetiği ameliyat aletlerinin dünya lansmanı ASAPS Amerikan Plastik Cerrahlar Birliği'nin yıllık toplantısı Cutting Edge Sempozyumunda gerçekleştirildi. (2013)

 

Dr. Nazım ÇERKEŞ markalı burun estetiği ameliyat aletleri başta Amerika olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinde de kullanılmaktadır.

 

 

 

DR. ÇERKEŞ Burun Estetiği Ameliyat Aletleri

Dünyanın En Prestijli Burun Estetiği Kitabında

Dr. Nazım ÇERKEŞ'in hazırladığı 50 sayfalık bölüm.

 

Burun estetiği konusunda dünyanın en önemli bilimsel kitaplarından kabul edilen ve konusunda en uzman estetik cerrahlar tarafından hazırlanan Dallas Rhinoplasty'de Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ, "Burun Ucunun Kırıkdaklarla Desteklenmesi" başlıklı 50 sayfalık bir bölüm hazırlamıştır.

Estetik Cerrahi Uzmanı

ASAPS 2014 Kongresi rinoplasti masterclassı Dr Cerkeş tarafından sunuldu

Amerikan Plastik Cerrahlar Birliği ASAPS'ın 2014 Kongresinde Dr. Cerkes burun estetiği konusunda kendi tekniğini anlattığı yarım saatlik özel bir video sunumu yapmıştır.

ASAPS kongrelerinde Master konferanslar konusunda en uzman kabul edilen cerrallar tarıfından sunulmamtadır. Dr ÇERKEŞ toplantıya ABD dışından davet edilen tek plastik cerrahtır.

ASAPS Congress 2013 New York

Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ'e Toronto Üniversitesi tarafından Fahri Profesör Ünvanı verildi.

 

Nisan ayında katıldığı Canada Toronto Üniversitesi'nin yıllık kongresinde Dr. ÇERKEŞ'e Fahri Profesör ünvanı verildi. (2013)

Aesthetic Surgery Proffesur

Dr. Cerkeş'ten plastik cerrahlara burun estetiği kursu

 

Davet edildiği uluslararası kongrelerde verdiği konferansları ve gerçekleştirdiği rinoplasti ameliyatlarını izledikten sonra Dr ÇERKEŞ'in rinoplasti tekniklerini yakından görmek için Türkiye'ye gelen cerrahların sayısı 4 yılda 200'ü buldu.

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ

Ünlü burun cerrahı Rollin Daniel Dr. Cerkeş'in ameliyatını izlemek üzere İstanbul'a geldi.

Burun estetiği konusunda dünyanın önemli otoritelerinden biri kabul edilen; konu ile ilgili yayınlanmış 3 kitabı bulunan Amerika'nın ünlü plastik cerrahlarından Rollin Daniel, Dr ÇERKEŞ'in rinoplasti ameliyatlarını izlemek ve uyguladığı teknikleri yakından görmek için Haziran ayında İstanbul'a geldi. Dr. Daniel 3 gün boyunca Dr. Çerkeş'in 6 burun ameliyatını izledi. (2012)

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ

ISAPS Profesörü unvanı

ISAPS II. Başkanı

 

Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ'e ISAPS Profesörü unvanı verildi.

 

Dr. ÇERKEŞ, ISAPS Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

ISAPS International Society of Aesthetic Plastic Surgery

European Rhinoplasty Society

(Avrupa Rinoplasti Derneği) Kurucusu

 

Dr. ÇERKEŞ dünyanın önemli burun estetiği cerrahlarından Alman Wolfgang Gubisch ve İtalyan Enrico Robotti ile birlikte Avrupa Rinoplasti Birliğinin 3 kurucu başkanından biridir

European Rhinoplasty Society Kurucusu

Uluslararası ISAPS bilimsel yayın organı Rinoplasti Editörlüğü

 

Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ dünyanın en önemli bilimsel yayınlarından biri olan Uluslararası Eestetik Plastik Cerrahlar Birliği (ISAPS)'in yayını "Aesthetic Plastic Surgery Journal'da "Rinoplasti (Burun Estetiği) Editörü" görevine getirildi.

ISAPS

Amerikan ASAPS bilimsel yayın organı

Yayın Kurulu üyeliği

 

Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ, Amerikan Estetik Plastic Cerrahlar Birliği (ASAPS)'ın yayın organı, aynı zamanda dünyanın en saygın bilimsel yayınlarından biri kabul edilen "Aesthetic Surgery Journal"ın "Yayın Kurulu Üyeliği" görevine getirildi.

 

ISAPS Aesthetic Plastic Surgery

Amerikan ASPS Bilimsel yayın organında

Yayın Kurulu üyeliği

 

Doktor Nazım ÇERKEŞ, Amerikan Plastic Cerrahlar Birliği (ASPS)'ın yayın organı, aynı zamanda dünyanın en prestijli yayınlarından biri olan "Plastic and Reconstructive Surgery Journal"ın "Yayın Kurulu Üyeliği" görevine getirildi.

ISAPS Aesthetic Plastic Surgery

Prof. Dr. Nazım ÇERKEŞ 2009-2012 tarihleri arasında

Estetik Plastik Cerrahi Derneği Başkanlığı yapmıştır.


Dr. Nazım Çerkeş'in başkanlığı döneminde, derneğin her yıl Haziran ayında düzenlediği Ulusal Estetik Plastik Cerrahi Kongresi, Uluslararası bir organizasyon haline getirilmiştir. Kongre Türkiye'de yapılan en önemli bilimsel organizsayonlardan biri konumuna getirilmiştir.

Kongre kapsamında estetik plastik cerrahi alanında dünyanı en önemli otoriteleri İstanbul'a gelmesi sağlanmıştır.

Estetik Plastik Cerrahi Derneği
Estetik Cerrahi Estetik Cerrahi Estetik Cerrahi Estetik Cerrahi Estetik Cerrahi Estetik Cerrahi Estetik Cerrahi Estetik Cerrahi Estetik Cerrahi Estetik Cerrahi Estetik Cerrahi Estetik Cerrahi Estetik Cerrahi
Telefon Numarası
Estetik Cerrahi Öncesi Sonrası Fotoğraflar | Fotoğraf üzerinden Değerlendirme | Ameliyat Fiyatlarını Belirleyen Faktörler | İstanbul Dışından Başvuranlar İçin Planlama

Adres: Aşçıoğlu Plaza Hakkı Yeten Cd. No: 17/6 Fulya Beşiktaş

Tel: 0 (212) 283 9181-0 (212) 283 3898

Whatsapp / Viber / Skype / Gsm: 0 (532) 474 7806

Skype / E-mail: cosmed@cosmed-clinic.com